Omschrijving
De Kolibri KM-300D Professional Karperboot biedt veel ruimte om comfortabel te varen of te vissen. Door zijn speciale vorm bied de KM-300 zeer veel stabiliteit en drijfvermogen.
De Kolibri KM-300D heeft een afmetingen van 3m x 1,6m met een draagvermogen van 400KG. Deze rubberboot biedt plaats aan drie volwassene en 160KG bagage. De Kolibri KM-300D is leverbaar met een stevige vaste (betonpex) bodem of een lichte airdeck opblaasbodem.
De Kolibri KM-300D is uitgerust met een super sterke watervaste houten spiegel die is afgewerkt met een stootvast PVC-profiel. De spiegel is geschikt voor zowel brandstof als elektrische buitenboordmotoren tot een maximaal vermogen van 10PK, en dat is ruim voldoende voor een rubberboot van deze afmetingen.
De drijvers hebben een diameter van Ø42cm en zijn mooi puntvormig. De rubberboot is gemakkelijk op te vouwen in een pakketje van 54,5KG.
De Kolibri KM-300D rubberboot word geleverd met geïntegreerde stootrand, drie stevige handvatten, geïntegreerde roeidollen en een relinglijn rondom. Doordat de KM-300 beschikt over vier individuele drijvers, heeft u ook bij onverhoopte lekkage aan één van de tubes altijd een goed bestuurbare en veilige rubberboot. Alle Kolibri rubberboten worden standaard geleverd met een complete set bestaande uit: rubberboot transporttas en een transport tas voor de bodem, peddels, 2 verstelbare zitbanken en een voetpomp.
De KM-300D is afkomstig uit de Kolibri Professional series. De Kolibri Professional serie is gemaakt van extra dik PVC en beschikt over een opblaasbare kiel (V-bodem). Deze V-bodem zorgt voor een zeer goed en comfortabel vaargedrag.
De Kolibri KM-300D is gemaakt van stevig Five-Ply PVC (polyvinylchloride) met een dikte van 1100D dat bestaat uit 5 lagen. De middelste laag is een speciaal ontwikkeld versterkende laag dat bestaat uit een gewoven structuur. Het strakke weefsel van de versterkende laag zorgt voor een hoge duurzaamheid en weerstand van materiaal tegen insnijdingen en lekken.
Het materiaal is bestand tegen UV-straling, zout water, brandstoffen, oliën en behoudt zijn eigenschappen bij temperaturen van -30 ˚C tot +60 ˚C.
Kolibri Boten worden ontworpen en gemaakt in Oekraïne. Zij worden daar uitvoerig onder zeer zware omstandigheden getest en voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen. U krijgt hier door 3 jaar volledige fabrieksgarantie op alle Kolibri boten. Deze garantie geldt wereldwijd!
INCLUSIEF ACCESSOIRES
Bij aanschaf van deze rubberboot ontvangt u een compleet pakket dat bestaat uit:
- De KM 300 D boot
- Stevige vaste betonpex bodem
- Twee peddels
- Een plak- en reparatie-set
- Handpomp
- Stevige tas
- 2 Zitplanken
Product specificaties
Merk en model: Kolibri KM-300D
Aantal personen: 3+1
Lengte: 300cm
Breedte: 160cm
Drijver dikte: Ø42cm
Draagvermogen: 400KG
Aantal luchtkamers: 4
Materiaal: Five-Ply 1100D PVC
Aantal handvatten: 2
Aantal banken: 2
Ventielen: Hogedruk ventielen
Vloer: Betonpex inlegbodem
Spiegel: Hout
Spiegelhoogte: 38,1cm
Aanbevolen buitenboordmotor: 4-Takt kortstaart verbrandingsmotor
Aanbevolen buitenboordmotor vermogen: 6PK
Max. buitenboordmotor vermogen: 10PK
Opberg volume: 110 x 57 x 40cm
Gewicht: 54,5KG
Fabrieksgarantie: 3 Jaar